Premio Lietuva

Raskite arčiausią Premio atstovą

Padangos priežiūra

Aukštųjų technologijų padangos reikalauja tinkamos priežiūros

​​
Premio –profesionalus padangų bei automobilių servisas!
Padanga - svarbi saugaus važiavimo sudedamoji dalis, kadangi ji vienintelė kontaktuoja su važiuojamąja dalimi. Jos užduotis - saugiai laikytis kelyje ir panaudoti bei perduoti visas, ją veikiančias jėgas. Be to ratai prisideda prie patogaus transporto priemonės vairavimo.

Siekiant išlaikyti važiavimo saugumą ir patogumą, siūlome vasarines 3 mm ir žiemines 4 mm protektoriaus gylio padangas. Įstatymais nustatytas mažiausias protektoriaus gylis 1,6 mm.

Padangų būklė yra labai svarbi. Mes siūlome įvairias padangų priežiūros paslaugas bei didelį pasirinkimą įvairių gamintojų padangų ir ratlankių. Informacijos rasite „Premio“ atstovybėje arba pasinaudokite mūsų internetine parduotuve ir įsitikinkite mūsų produktų kokybe!

Raskite arčiausią Premio atstovą

Padangos priežiūra

Padangų ir ratų keitimas

Mūsų „Premio“ padangų + automobilių serviso darbuotojai patars Jums visais klausimais, susijusiais su padangų keitimu. Mielai padėsime Jums keičiant padangas ir sumontuosime pageidaujamas padangas ant ratlankių. Mūsų specialistas Jums patars renkantis mūsų paslaugas!

Taip pat pasirūpinsime pilnu ratų keitimu. Pakeitus ratus ir nuvažiavus nuo 50 iki 100 kilometrų nepamirškite dar kartą pas mus patikrinti ratų varžtų ir juos tvirčiau prisukti!

Balansavimas

Padangų balansavimas naudojamas pašalinti disbalansą. Po ratų keitimo patikėkite mums subalansuoti padangas tam, kad saugiai jaustumėtės kelyje! Subalansavimas padidina ne tik važiavimo saugumą, komfortą, bet ir galią.

Padangų remontas

Jūsų automobilio padangose įdūrimas, įpjova ar įlenkimas ir Jūs nežinote, ką daryti toliau? Leiskite jas patikrinti mūsų specialistui, kadangi, jei padangų paviršius pažeistas iki 5 mm, jas dar galima taisyti.

Mūsų patarimas: Sutvirtinkite jas tvirtu daiktu, kad padangose ne taip greitai sumažėtų oro.

Padangų sandėliavimas

Mes mielai už nedidelį mokestį priimsime Jūsų padangas į sandėlį. Prieš saugų sandėliavimą patikrinsime, ar padangos nepažeistos ir pamatuosime protektoriaus gylį. Mes garantuojame Jums, kad padangos bus saugomos sausame ir vėsiame sandėlyje. Taip prailginamas ratų naudojimo laikas.

Ratų plovimas

Mes siūlome Jums profesionalų ratų plovimą, kurio metu pašalinamos druskos, purvas ir kiti nešvarumai ratų grioveliuose. Valant išvengiama žala dažams ir korozija, kuri gali atsirasti su laiku. Tad siūlome prieš sandėliavimą tinkamai išvalyti ratus.

Žinoma, siūlome daugelį kitokių padangų priežiūros paslaugų. Nuo dujų padangoms, stebulės valymo iki senų padangų utilizavimo. Prašome susisiekti su mumis asmeniškai. Džiaugsimės matydami Jus „Premio“ padangų + automobilių priežiūros centre.